Kariéra

Nemocnice Letovice, příspěvková organizace Jihomoravského kraje, poskytovatel následné lůžkové péče – LDN, zastoupená ředitelkou MUDr. Drahoslavou Královcovou (nově Ing. Lucií Bouskovou), přijme do pracovního poměru

lékaře/lékařku

Místo výkonu práce: Letovice, Pod Klášterem 55/17

Požadujeme:

• odbornou nebo specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v oboru, jehož součástí je jeden z těchto základních kmenů: interní, chirurgický, neurologický, ortopedický, urologický, všeobecné praktické lékařství. Přijmeme i lékaře/lékařku absolventa.

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek podle dohody
  • maximální podpora vzdělávání – účast na školeních, kongresech
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP na stravování, rekreaci, masáže)
  • zajištění ubytování
  • pro lékaře se specializovanou způsobilostí funkční místo (vedoucí lékař)

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:

MUDr. Drahoslava Královcová

zástupce statutárního orgánu, vedoucí lékař odd. C a D

Nemocnice Letovice, příspěvkové organizace

Pod Klášterem 55/17, 679 61 Letovice
Tel.: 601 392 800

FYZIOTERAPEUTA / FYZIOTERAPEUTKU

Místo výkonu práce: Letovice, Pod Klášterem 55/17

Požadujeme:

• splněné požadavky kvalifikačního vzdělávání dle zák. č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání pro obor fyzioterapeut
  • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrace) výhodou, přijímáme i absolventy

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajištění ubytování
  • maximální podpora vzdělávání – účast na školeních, kongresech

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:

Ing. Lucie Bousková

ředitelka nemocnice

Nemocnice Letovice, příspěvkové organizace

Pod Klášterem 55/17, 679 61 Letovice
Tel.: 725 438 513

Poskytnutím svých osobních údajů v rámci výběrového řízení dáváte souhlas s tím, aby je Nemocnice Letovice, p.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely výběrového řízení v souladu s nařízením EP a Rady EU 2016/679.  Poskytnutí údajů je dobrovolné. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Vaše právo na ochranu osobních údajů a přístup k osobním údajům je zaručeno.