Kariéra

Nemocnice Letovice, příspěvková organizace Jihomoravského kraje, poskytovatel následné lůžkové péče – LDN, zastoupená ředitelkou Ing. Lucií Bouskovou, přijme do pracovního poměru

Vrchní sestru

Požadujeme:

• splněné požadavky kvalifikačního vzdělávání dle zák. č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání pro obor „všeobecná sestra“
  • specializovaná způsobilost v oboru ošetřovatelské péče
  • praxe minimálně 5 let při výkonu zdravotnického povolání
  • zkušenosti s vedením týmu minimálně 2 roky
  •  předpoklady k vedení kolektivu, organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti, příjemné chování, schopnost samostatné a týmové spolupráce, flexibilita, iniciativa, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
  • uživatelská znalost PC
  • morální a občanská bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • finanční ohodnocení v souladu s NV č. 264/2022 Sb., dle vzdělání a praxe
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, osobní ohodnocení, příplatek za vedení, zvláštní příplatek za práci na gerontologickém oddělení, možnost dalšího vzdělávání v oboru)
  • dobrá dojezdová dostupnost zařízení, bezplatné parkování

Nástup možný dle dohody

Přihlášky do výběrového řízení, s profesním životopisem, přehledem dosavadní praxe, kopií dokladů o vzdělání, výpisu z rejstříku trestů ne starší tří měsíců (pro výběrové řízení postačí čestné prohlášení o bezúhonnosti) zasílejte na: e-mail:  nebo

adresu: Nemocnice Letovice, příspěvková organizace, Pod Klášterem 17, 679 61 Letovice

Kontaktní osoba pro případ konzultace daného pracovního místa:  Mgr. Portlová Emilie, tel. 601 392 798

Přihlášku s požadovanými doklady zasílejte (popřípadě doručte osobně) do 15. 07. 2024.

Označení obálky „Výběrové řízení – vrchní sestra“

lékaře/lékařku

Místo výkonu práce: Letovice, Pod Klášterem 55/17

Požadujeme:

• odbornou nebo specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v oboru, jehož součástí je jeden z těchto základních kmenů: interní, chirurgický, neurologický, ortopedický, urologický, všeobecné praktické lékařství. Přijmeme i lékaře/lékařku absolventa.

• hlavní pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek
  • motivující mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek podle dohody
  • maximální podpora vzdělávání – účast na školeních, kongresech
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP na stravování, rekreaci, masáže)
  • zajištění ubytování
  • pro lékaře se specializovanou způsobilostí funkční místo (vedoucí lékař)

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:

MUDr. Drahoslava Královcová

zástupce statutárního orgánu, vedoucí lékař odd. C a D

Nemocnice Letovice, příspěvkové organizace

Pod Klášterem 55/17, 679 61 Letovice
Tel.: 601 392 800

FYZIOTERAPEUTA / FYZIOTERAPEUTKU

Místo výkonu práce: Letovice, Pod Klášterem 55/17

Požadujeme:

• splněné požadavky kvalifikačního vzdělávání dle zák. č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání pro obor fyzioterapeut
  • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrace) výhodou, přijímáme i absolventy

• hlavní pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajištění ubytování
  • maximální podpora vzdělávání – účast na školeních, kongresech

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:

Ing. Lucie Bousková

ředitelka nemocnice

Nemocnice Letovice, příspěvkové organizace

Pod Klášterem 55/17, 679 61 Letovice
Tel.: 725 438 513

Nemocnice Letovice si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit kdykoli v jeho průběhu, případně nevybrat žádného uchazeče.

Poskytnutím svých osobních údajů v rámci výběrového řízení dáváte souhlas s tím, aby je Nemocnice Letovice, p.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely výběrového řízení v souladu s nařízením EP a Rady EU 2016/679.  Poskytnutí údajů je dobrovolné. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Vaše právo na ochranu osobních údajů a přístup k osobním údajům je zaručeno.