Volná místa

Nemocnice Letovice, příspěvková organizace Jihomoravského kraje, poskytovatel následné lůžkové péče – LDN, zastoupená ředitelkou MUDr. Drahoslavou Královcovou, přijme do pracovního poměru

všeobecnou sestru

Požadujeme:

• odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, tzv. zákon o nelékařských zdravotnických povoláních
  • praxe ve zdravotnickém zařízení výhodou, není však podmínkou
  • dobré komunikační schopnosti, vstřícné chování a příjemné vystupování, pečlivost, empatie, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu a flexibilita, schopnost týmové spolupráce
  • uživatelská znalost PC
  • morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

• pracovní poměr na plný úvazek, nepřetržitý provoz
  • platové zařazení do 10. platové třídy dle NV 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (dle vzdělání a praxe)
  • příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké benefity v rámci FKSP
  • 6 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • přátelské prostředí s týmovou spoluprací a podporou, samostatnou a smysluplnou práci, prostor pro seberealizaci

Poskytnutím svých osobních údajů v rámci výběrového řízení dáváte souhlas s tím, aby je Nemocnice Letovice, p.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely výběrového řízení v souladu s nařízením EP a Rady EU 2016/679.  Poskytnutí údajů je dobrovolné. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné. Vaše právo na ochranu osobních údajů a přístup k osobním údajům je zaručeno.

Zájemci o tuto pozici zašlete svůj profesní životopis, kopie dokumentů o vzdělání a motivační dopis na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu:

Nemocnice Letovice, Pod Klášterem 17, 679 61 Letovice

Kontaktní osoba pro případ konzultace daného pracovního místa:

Mgr. Emilie Portlová, tel. 601 392 798

lékaře/lékařku

Požadujeme:

• odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, v oboru, jehož součástí je jeden z těchto základních kmenů: chirurgický, interní, všeobecné praktické lékařství
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost
  • osobnostní předpoklady

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr na plný i částečný úvazek
  • motivující mzdové ohodnocení
  • maximální podporu vzdělávání – účast na školeních, kongresech
  • zaměstnanecké benefity – 6 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP na stravování, rekreaci, masáže
  • zázemí akreditované nemocnice

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

nebo na adresu: Nemocnice Letovice, p.o., Pod Klášterem 17, 679 61 Letovice
Kontaktní osoba: MUDr. Královcová Drahoslava, tel. 601 392 800

POMOCNÝ/Á  KUCHAŘ/KA

Místo výkonu práce: Letovice, Pod Klášterem 17

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

• stabilní zázemí s dlouholetou tradicí
  • hlavní pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek na dobu určitou
  • zařazení do platové třídy dle NV č. 341/2017 Sb.
  • příspěvky z FKSP (na stravování, kulturní akce apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelské prostředí s týmovou spoluprací

• odpovědnost
  • spolehlivost